تولید و پخش فرش ماشینی کاشان

09131629159

۲ مطلب در خرداد ۱۳۹۸ ثبت شده است

فرش طرح 700 شانه ماشینی محرابی کاشان با نخ اکرولیک در سایز های سفارشی بزرگ در سایت پرسان پارس تولید شده و در سراسر ایران فروش دارند.

با توجه به اینکه ابعاد هر خانه ای منحصر به فرد بوده و فرش خاصی می طلبد، گاهی ممکن است افراد نتوانند فرش طرح 700 شانه خوب که قیمت مناسبی دارد را در قالب سایز های استاندارد تهیه نمایند. لذا می بایست امکان بافت فرش در ابعاد خاص و سفارشی نیز برای این دسته از عزیزان فراهم گردد.

در مجموعه پرسان پارس انواع فرش طرح 700 شانه کلاسیک که در ابعاد استاندارد در بازار موجود هستند در قالب طرح های سفارشی و در ابعاد مختلف تولید می شوند. فرش های بزرگ 20 و 24 متری و یا ابعاد خاص در این مرکز قابلیت بافت در تیراژ های مختلف را دارند.

قیمت تابلو فرش آیه وان یکاد و منظره

تابلو فرش منظره هزار شانه و تابلو فرش وان یکاد 700 شانه و 1200 شانه با تراکم بالا و طرح های زیبا تولید می شوند قیمت فروش مناسبی در این مرکز دارند. 
تابلو فرش هزار شانه منظره و طبیعت و تابلو فرش وان یکاد از زیباترین تولیدات سال های اخیر در صنعت فرش و تابلو فرش ماشینی کشور محسوب می شوند. این محصولات به علت ریزبافتی و در عین حال داشتن قیمت مناسب مورد توجه اکثر خریداران در شهرستان های مختلف هستند و با افزایش حجم تولیدی که در سال های اخیر داشته اند، قیمتشان نیز کاهش داشته است و همین امر موجب بالا رفتن میزان فروششان شده است. همچنین تابلو فرش وان یکاد و دیگر آیات قرآنی نظیر تابلو فرش آیت الکرسی هم فروش بالایی در کشور دارند و عمدتا به شکل 700 شانه و 1200 شانه بافت می شوند.
در گالری سایت ما جدید ترین تولیدات تابلو فرش ماشینی نمایش داده شده و خریداران می توانند بر اساس این طرح ها اقدام به سفارش و خرید فرش دلخواه خود نمایند.

کارخانه فرش محرابی سجاده ای

بهترین انواع فرش محرابی سجاده ای که در قالب فرش 440 شانه تا فرش 700 شانه اکرولیک برای حسینیه و مساجد طراحی و بافته شده اند را می توانید در فروشگاه فرش ما مشاهده نموده و در زمان کوتاهی خریداری کنید.  
فرش محرابی، طرح های جدید از کفپوش های ماشینی هستند که تولیدشان در کشور مدتی است افزایش داشته و پیش بینی می شود، میزان افراد متقاضی این محصولات افزایش یابد.
این فرش ها برای نظم دادن به صفوف نماز و مرتب جلوه دادن محیط مسجد و حسینیه مناسب هستند و جلوه زیبایی به فضا می دهند، به خصوص که فضای مساجد بزرگ است و لازم ایت مفروش نمودن آن هم با مناسب ترین فرش انجام شود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ خرداد ۹۸ ، ۱۷:۱۴
علی رحمتیان

تابلو فرش های ماشینی زیبا با طرح گل و منظره در سبک های جدید بافتی و چاپی تولید می شوند و فروش خوبی در سایت های معتبر دارند.

استفاده از تابلو فرش به عنوان یک هدیه مناسب و زیبا بسیار رواج دارد و به خاطر قیمت مناسب تابلو فرش های ماشینی از این محصولات بیشتر برای هدیه و دکوراسیون در منازل و همچنین شرکت ها استفاده می شود.

طرح های خاصی که مورد نظر خریداران می باشد نیز این قابلیت را دارند که به صورت سفارشی به تابلو فرش تبدیل شوند. طرح های ارائه شده در این مجموعه بسیار متنوع و زیبا هستند و می توان گفت نیاز به ارائه طرح خاص از سوی مشتریان نیست تا به صورت سفارشی بافت آن انجام شود. تبدیل عکس به تابلو فرش چهره زیبا با کیفیت درجه یک هم به دو صورت تابلو فرش بافتی و چاپی قابل انجام است.

فروش ویژه بهترین تابلو فرش ماشینی کاشان

فروش تابلو فرش ماشینی با بهترین طرح منظره و تابلو فرش آیات قرآنی در کیفیت بالا به صورت ویژه و با مناسب ترین قیمت در این مرکز انجام می شود.

معمولا خریداران تابلو فرش تلاش میکنند، جدیدترین طرح های آن را برای خرید انتخاب کنند، با کمی جستجو در فرش فروشی های مختلف سطح شهر، معمولا مشاهده می شود، که تقریبا طرح های مغازه ها مشابه بوده و تنوع بالایی هم ندارند، لذا مشتریان برای یافتن تابلو فرش دلخواه خود دچار مشکل خواهند شد و انتخاب آن برایشان سخت می شود.

شرکت فرش پرسان ارائه دهنده جدید ترین تابلو فرش وان یکاد و منظره در بازار به هموطنان در سراسر کشور می باشد، انواع تولیدات کارخانه های تابلو فرش سطح کشور، اعم از تابلو فرش آیه 700 شانه، تابلو فرش ماشینی منظره 1000 و 1200 شانه که با الیاف اکرولیک و ابریشمی تولید شده در این مجموعه در دسترس مشتریان قرار دارد.

قیمت گلیم و کناره فرش راه پله ارزان

گلیم و کناره فرش های ماشینی درجه یک ارزان با زیر قیمت بازار در مرکز فرش پرسان پارس آماده پخش به سراسر کشور هستند.
کناره و گلیم ماشینی از محصولاتی هستند که داشتن قیمت ارزان مهمترین ویژگی است که باید داشته باشند، کیفیت این محصولات هم با توجه به کارخانه تولید کننده آن متفاوت با یکدیگر است و همین تفاوت در کیفیت ایجاد اختلاف قیمت در بازار کرده است.
محصولات زیر قیمتی به فرش، گلیم و یا کناره فرش راه پله هایی گفته می شود که با وجود داشتن کیفیت بالا، به  علل مختلف همون تخلیه انبار ها، افزایش نقدینگی و... کارخانه ها اقدام به فروششان زیر قیمت واقعی بازار می کنند. در این شرایط فروشنده های فرش می توانند از این محصولات برای خرید استفاده کنند و سود خوبی داشته باشند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۴ خرداد ۹۸ ، ۱۷:۱۹
علی رحمتیان