تولید و پخش فرش ماشینی کاشان

09131629159

۲ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۸ ثبت شده است

فرش های ماشینی با طرح های اصیل ایرانی در ابعاد غی استاندارد و سایز بزرگ با کیفیت درجه یک تولید شده و در سطح کشور به صورت خرید اینترنتی عرضه می شوند.

فرش های ماشینی سایز بزرگ مصارف خاصی دارند و مشتریانشان در سطح کشور محدود است. از این فرش ها برای مکان هایی که نیاز به یک فرش یکپارچه بزرگ می باشد استفاده می شود و مزیت آن هماهنگی و نظم در فضای مورد نظر می باشد.

شرکت های فرش مدرن را معمولا سایز های استاندارد را به صورت عمده تولید می کنند و فرشی که سایز استاندارد نداشته باشد در کارخانه ها تولید نمی شود. خرید این محصولات تنها به صورت سفارشی امکان پذیر است و مشتریان باید از مجموعه های معتبری که در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت دارند برای سفارش و خرید اقدام کنند.

فروش اینترنتی فرش 1200 شانه جدید

فروش اینترنتی انواع فرش های 1200 شانه جدید و زیبا به صورت مستقیم از طریق سایت پرسان پارس به سراسر کشور انجام می شود.

قیمت فرش 1200 شانه که در واقع جدید ترین محصولاتی هستند که در صنعت فرش ماشینی ایران تولید شده و با ظرافت بی نظیر و جلوه و نمای خوبی که دارند خریداران را متحیر نموده اند معمولا در نمایشگاه های فرش بیشتر از حالت خرید اینترنتی فرش می باشد.
در طراحی این فرش ها تلاش شده، خاص ترین و زیباترین طرح ها ایجاد شود که نظر مشتریان را جلب نموده و فروش خوبی داشته باشند. معمولا طرح های اصیل ایرانی برای الهام و الگو برداری در طراحی فرش ماشینی استفاده می شود و با اعمال تغییراتی در طرح های قدیمی طرح های به روز و جدیدی تولید می شوند.
نمونه فرش های جدید 1200 شانه که به تازگی تولید شده و فروش خوبی هم در سطح کشور داشته اند را در گالری پرسان پارس می توانید مشاهده کنید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ ارديبهشت ۹۸ ، ۱۸:۴۰
علی رحمتیان

فرش های ماشینی جدید و زیبای 1000 شانه تراکم 3000 به علت قیمت عمده مناسب حجم فروش بالایی در مناطق مختلف کشور دارند.

در کشور ما فرش یکی از کالاهایی است که در داخل کشور تولید شده و یک محصول کاملا ایرانی است که علاوه بر تامین نیاز مردم کشور، برای صادرات هم استفاده می شود و ارز آوری هم برای ایران دارد، نیم قرن است که از تولید فرش در ایران می گذرد و در طول این مدت جزء اصلی ترین تولید کننده های فرش جهان بوده و در این حوزه رقیبی نداشته است. استفاده از طرح های ایرانی اصیل در قالب فرش های ماشینی، بالا بردن شانه و تراکم و همچنین بالا بردن کیفیت نخ مورد استفاده در تولید فرش ها موجب شده تا شرکت های ایرانی در تمام این دوران در این زمینه بی رقیب بوده و بازار داخل و خارج کشور را به دست بگیرند.

خرید فرش مرغوب 1000 شانه

فرش 1000 شانه تراکم 3000 از محصولات جدیدی هستند که چند سالی است در بازار عرضه می شوند و به مرور قیمتشان نیز کاهش یافته و فروششان بالا رفته است؛ این تولیدات با تنوع بالا در شرکت پرسان پارس به مشتریان داخلی و خارجی عرضه می گردد.

خرید عمده فرش نمازخانه سجاده ای

سجاده فرش نمازخانه مسجدی با طرح و رنگ متنوع تولید شده و برای خرید عمده مساجد و حسینه ها در سراسر ایران پخش می شوند.
طرح های متنوع و زیبای فرش نمازخانه مسجد معمولا به صورت 440 شانه تا فرش 1000 شانه در کارخانه فرش تولید می شوند که قیمت هر کدام هم با توجه به شانه و تراکم فرش تعیین می شود.
فرش سجاده ای ماشینی که اصلی ترین مصرف آن برای فرش نمازخانه است هم اکنون هم که کیفیت و ظرافت این محصولات افزایش یافته است، مشتریان زیادی پیدا کرده اند و حتی در مساجد شهرستان های کوچک و روستاها هم از فرش نمازخانه برای مفروش کردن مسجد استفاده می شود.. طرح های سجاده فرش نمازخانه هم بهمعمولا محرابی شکل است و هدف آن هم مرتب کردن صفوف نماز می باشد. نمونه های تولیدی شرکت پرسان پارس را می توانید در گالری فرش سجاده ای مشاهده نمایید.
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۶ ارديبهشت ۹۸ ، ۱۱:۰۸
علی رحمتیان