تولید و پخش فرش ماشینی کاشان

09131629159

۱ مطلب در آبان ۱۳۹۷ ثبت شده است

ایران بزرگترین تولید کننده فرش در خاورمیانه است و البته در جهان هم شهرت فرش های ایرانی زبانزد است. فرش ماشینی و دستباف در شهرهای مختلف کشور همواره در حال تولید بوده و مشتریان داخلی و خارجی زیادی هم دارد. بهترین برندهای تولید کننده فرش ایران در مشهد و کاشان فعال هستند و لذا اکثر مشتریان فرش هم از این شهرهای برای خرید مستقیم فرش استفاده می کنند. برای مثال اکثر سایت های اینترنتی که فروش آنلاین فرش دارند، محصولات مورد نیاز مشتریان را از درب کارخانه اهی فرش کاشان عرضه می کنند.

قیمت فرش 1000 شانه کاشان

فرش 1000 شانه یکی از محصولاتی است که همواره به علت داشتن کیفیت بسیار خوب و ظاهر زیبا مورد توجه خریداران بوده است و فروش خوبی هم دارد. فرش هزار شانه تراکم بالایی دارد، ظریف است و قیمتش هم نسبت به فرش هفتصد شانه بیشتر است و از فرش 1200 شانه هم ارزان تر است. در شهرهای مختلف هم این فرش محبوب بوده و قیمت مناسبش در سایت های فروش آنلاین باعث شده بیشتر مردم جذب این سایت ها برای خرید شوند.

فرش ماشینی هزار شانه قیطران                  

فرش قیطران یکی از شرکت های معروف تولید کننده فرش ماشینی است که چند سالی است تبدیل به یک برند معروف شده و محصولات زیبایی هم دارد. تولیدات این شرکت خوب را هم می توانید در سایت شرکت مشاهده کنید و خرید خوب و ارزان قیمت از این فرش ماشینی داشته باشید.

فرش 1000 شانه طرح افشان

نقشه هایی از فرش ماشینی 1000 شانه هستند که هم به شکل ده رنگ و هم به صورت هشت رنگ تولید می شوند. طرح افشان یکی از همین نقشه های محبوب است که در شهرهای سراسر کشور عرضه شده و بیشترین میزان فروش را در زمان تولید و عرضه اش به بازار کسب کرده است. در کنار این نقشه طرح سالاری،  و پرهام هم جزء نقشه های پرفروش بوده اند.

 

منبع: فرش 1000 شانه


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۶ آبان ۹۷ ، ۱۲:۰۹
علی رحمتیان