تولید و پخش فرش ماشینی کاشان

09131629159

۲ مطلب در شهریور ۱۳۹۷ ثبت شده است

فرش تشریفاتی یا فرش قرمز را می توان در هر فضایی رو باز یا در داخل ساختمان استفاده کرد. مدل هایی که در فضای باز استفاده می شوند، عمدتا موکت تشریفاتی یا موکت فرش هستند که خاب نداشته و به ندرت خراب می شوند و قیمتشان هم کمتر است اما در فضای داخلی ساختمان ها معمولا از فرش تشریفاتی که رخ بهتر و زیباتری دارد استفاده می شود. قیمت فرش تشریفاتی هم بالا است و در فضاهای لوکس مانند هتل های شیک و بزرگ استفاده می شود.

فرش تشریفاتی برای تشریفات مجالس و هتل و تالار بیشترین کاربرد را دارند و عمدتا در ان فضاها در بخش ورودی می توان با مفروش نمودن یک موکت فرش تشریفاتی ساده قرمز با حاشیه کرم ظاهر بهتر و زیباتری به محیط داد. قیمت مناسب این محصولات هم باعث شده استفاده از این کفپوش در شهرهای مختلف رواج یافته و هم اکنون از سراسر کشور برای این محصولات مشتریان زیادی وجود داشته باشد. اما جالب است بدانید که هنوز یک مجموعه کامل که همه در سراسر کشور به راحتی بتوانند به آن دسترسی داشته باشند برای عرضه این محصول  وجود ندارد، زیرا مشتریان آن در سطح شهرهای مختلف پراکنده هستند.

اما خبر خوب اینکه از طریق سایت های اینترنتی می توانید با تولید کننده ها و پخش کننده های فرش و موکت تشریفاتی ارتباط برقرار کرده و محصول مورد نظرتان را سفارش دهید تا برایتان به شهر محب زندگی تان ارسال کنند. به علت فروش عمده این سایت ها قیمتشان هم بسیار مناسب است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ شهریور ۹۷ ، ۱۸:۱۸
علی رحمتیان

فرش های زیادی در حال حاضر در بازار مشاهده می شود که خریداران را سر درگم نموده و مشتری نمی داند کدام محصول از نظر قیمت و کیفیت برایش مناسب است. در خرید جهزیه هم اقلام زیادی وجود دارد که واقعا پیدا کردن یک محصول با قیمت مناسب برای همه اهمیت زیادی دارد چرا که با خرید ارزان تر می توانند جهیزیه کاملتر و بهتری را داشته باشند.

فرش یکی از اقلام مهم جهزیه است که هم خیلی به چشم می آید و هم قیمت بالایی دارد. در حال حاضر انواع فرش 700 شانه، فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه در بازار عرضه شده که اختلاف قیمت زیادی هم با هم دارند و لازم است هنگام خرید دقت شود تا پول اضافی بابت خرید یک محصول خاص پرداخت نشود. اول اینکه خرید اینترنتی همیشه به صرفه تر از خرید حضوری در نمایشگاه است و شما یک فرش خاص را حداقل با 500 هزار تومان الی 1 میلیون تومان ارزان تر از بازار می توانید به صورت اینترنتی تهیه نمایید. دوما تنوع فرش در سایت های اینترنتی معتبر بسیار بالا است و دست شما برای انتخاب باز تر می شود. تنها باید دقت کنید یک سایت خوب و معتبر را برای خرید انتخاب کنید. اگر فرش طرح کلاسیک می خواهید خریداری کنید، بهتر است فرش 1000 شانه که هم ظریف و زیبا است و هم دوام بالایی دارد را انتاخب کنید، فرش 1200 شانه ظرافتش بیشتر است ولی حساسیت بیشتری هم دارد و نازک است. فرش 700 شانه هم دوام بالایی دارد اما همانطور که می دانید درشت باف تر از فرش 1000 شانه است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ شهریور ۹۷ ، ۱۷:۲۲
علی رحمتیان